سقف کشسان باریسول

سقف کشسان باریسول نیمه شفاف چیست و چه کاربردهایی دارد؟

سقف باریسول نیمه شفاف یک رده بسیار پرطرفدار و پرمخاطب در رده­ی سقف های کشسان است که کاملا و بدون سایه با پنهان کردن منبع اصلی نور، یکنواختی رازگونه ای را به فضای شما اضافه می کند. برای ساخت یا ایجاد این نوع سقف کشسان از الیاف مخصوص ساتین یا پارچه پی وی سی ترانس شفاف کشسان استفاده می شود. استفاده از الگوهای ملایم بدون سایه مهم ترین ویژه گی این نوع از سقف کشسان است. در تمام انواع سقف کشسان بایسول می توان از نورپردازی های پیشرفته   RGB و نور پردازی   SMD استفاده نمود.

سقف باریسول کشسان شفاف و نیمه شفاف  

این نوع از سقف کشسان باریسول با متریال های مختلفی اجرا می شود مهم ترین ویژگی آن را می توان به عبور طیف ملایمی از نور برای آن دانست. این نور می تواند طبعیی و مصنوعی باشد و به دلیل همین طیف ملایم گزینه بسیار خوبی برای استفاده به عنوان دیوار پوش است.

سقف کشسان باریسول برلیانت

این نوع سقف کشسان باریسول به صورت نیمه شفاف در دو رنگ طلایی و نقره ای تولید می شود. با اکثر چیدمهای کلاسیک و مدرن سازگار است و یک گزینه بسیار عالی برای فضاهای فانتزی و شیک مثل بوتیک ها، رستوران ها، لابی هتل ها و سالن های آرایش و زیبایی است. درخشش ملایم کلاسیک خوبی که در این نوع سقف کشسان باریسول وجود دارد تمایز خاصی دارد.

سقف باریسول ساتن

پارچه ساتن استفاده شده در این نوع سقف ساتن با بافت microrelief است که قادر به تغییر جهت نور به هر سمت و به هر رنگی که نیاز است را دارا می باشد. رنگ سفید مات بیشترین استفاده را در سقف کشسان باریسول با جنس مات دارد.

 سقف کشسان باریسول لاکر ( آینه ای)

این نوع سقف کشسان معمولا برای فضاهای کوچک و فانتزی کاربرد خاصی دارد به این صورت که به گسترش و بزرگ کردن فضا کمک خیلی زیاید می کند. بیش از 150 کد رنگ در این نوع سقف قابل پیاده سازی است. و در مقابل رطوبت و نور شکسته محیطهایی مثل استخر و حمام بسیار مقاوم و کارایی خود را حفظ می کند.