انواع سقفهای کشسان

سقفهای کششی و کشسان  یکی از بهترین و اقتصادی­ترین سقف کاذب است به لطف فناوری­های جدید وارد عرصه چیدمان شده است. از همین­رو می­توان صنعت چیدمان ثابت را به دوران قبل از سقف های کششی و بعد از آن تقسیم کرد. سقف­های کشسان در اصل و در واقع تنها نمایی برای سقف یا تکمیل کننده چیدمان ظاهری ساختمان نیست. جلوگیری از انعکاس صوت در فضاهای بزرگ و سالن­ها، عایق حرارتی و صوتی و همچنین صرفه­ جویی در هزینه تزئینات داخلی از دیگر فوایید این نوع سقف است.

نمونه سقف باریسول

سقف­­های کشسان چاپی:

عنوان چاپ نشان می­دهد که سقف شما می­تواند در برگیرنده هر تصویر  قابل چاپی باشد. یک آسمان زیبا، یک آکواریوم هیجان­انگیز، گلها یا یک نقاشی کلاسیک می­تواند فضایی رویاگونه برای شما خلاق کند. میزان نوری که از این نوع سقف کشسان چاپی می­تواند عبور کند، حداقل 50 درصد است که بسته به طرح انتخابی و طیف رنگ آن دارد. محدودیت ابعاد در این نوع سقف وجود ندارد و در سقف انواع فضاهای مسکونی، تجاری، تفریحی قابل اجراست. این نوع پوشش به لحاظ وزن بسیار کم نقش مهمی در سبک­سازی ساختمان نسبت به مدلهای دیگر سقف کاذب دارد.

سقف کشسان

سقف­های کشسان نیمه شفاف:

این سبک سقف کشسان کاملا یک دست و بدون سایه نور لازم را در سرتاسر فضا منتشر می­کند. این سقفها کاملا قابل شستشو، مقاوم در برابر گرما و دارای رنگهای انتخابی هستند. برای فضاهایی که ترکیب رنگ ملایم و ساده در آن اهمیت فراوانی دارد مثل فضاهای رسمی و اداری یا صنعتی قابل استفاده است. این سقفهای کشسان به لحاظ نوع متریال استفاده شده کاملا ضدباکتری و قابل ضدعفونی است به همین دلیل برای صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی بسیار مناسب است.

سقف کشسان

سقف­های کشسان مات و براق:

این تیپ سقف به لحاظ انعکاس نور و بزرگ نشان دادن فضای داخلی برای محیطهای فانتزی مثل کافی­شاپ، تالار، فضاهای نمایشگاهی و مجلل بسیار مفید است. تنوع طرح، رنگ و بافت، همچننی مات و براق بودن آن قابلیت طراحی زیادی در اختیار شما قرار می­دهد. بر اساس همین ویژگی­ها به سرعت می­توانید طرح سقف کشسان خود را متناسب با چیدما نو محیط پیرامون خود ست کنید

سقف کشسان

دیوارپوش­های کشسان:

پوشش های کشسان و کششی تنها متعلق به سقف نیست. این پوشش­های برای انواع دیوار و جداکننده­های جانبی نیز استفاده می­شوند که علاوه بر زیبایی به عنوان یک عایق خوب صوتی و حرارتی نیز عمل می­کند. اجرای آن با سقف کمی تفاوت دارد. در صورت نیاز توضیحات بیشتر نسبت به هر یک از موارد فوق با کارشناسان ما در کشسان پوشش آژینه تماس حاصل فرمایید.