سقف کشسان باریسول یکی از مهم­ترین استفاده هایی که دارد به زیر سقف آوردن آسمان است که به آن آسمان مجازی هم می گویند. اما یک آسمان مجازی بوسیله سقف کشسان باریسول تنها چاپ تصویر چند ابر دریک پس زمینه آبی نیست.

سقف کشسان باریسول در مقابل ورود نور طبیعی

سقف کشسان باریسول یه عنوان یک پوشش قابل شفاف می تواند در مقابل فضایی که نور طبیعی از آن عبور می کند همانند سقف های شیشه ای، گلخانه ها و پنجره های سقفی قرار بگیرد. نور عبور یافته از پوشش پی وی سی باریسول به خوبی آسمان را برای شما تداعی خواهد کرد.

سقف کشسان بایسول برای نورهای مصنوعی

با عبور دهی نورهای مصنوعی مناسب با سقف های کشسان می توانید به خوبی آسمان و نور واقعی را تدای کنید. باریسول جهت همه نورها را می شکند، به همین دلیل منبع نور در پشت آن مشخص نیست و نور را یکنواخت مثل زمانی از روز که از بیرون تابید می­شود،؛ پنهان می کند. این قابلیت باعث خواهد شد. نور به صورت یکسان در فضای منتشر می شود.

استفاده از آسمان مجازی برای سقف های ساده

قبلا گفتیم که یکی از مهم ترین مزیت های سقف های کشسان باریسول نسبت به سایر انواع سقف قابلیت باز و بسته کردن و تعویض روکش آن است. اگر قبلا باریسول ساده یا مات در فضای خود استفاده کرده اید به آسانی می­توانید آن را بایک طرح آسمان زیبا جابجا کنید.

آسمان شب مجازی

تداعی آسمان فقط به ابر و باد ختم نمی شود، آسمان شب برای فضاهایی که به نور ملایم آرامبخش نیاز دارد مثل اطاق خواب یا فضاهای خاص هنری تنها از طریق پوشش های باریسول امکان پذیر است، چرا که این نوع سقف قابلیت چاپ با کیفیت تصاویر شب و همچنین کنترل نورپردازی را به شما می دهد.

 

  ایده‌هایی برای باریسول به سبک ایرانی ||  10 مزیت بارسول نسبت به کناف