سقف کشسان باریسول

ایده­هایی خارق العاده سقف کشسان باریسول با معماری ایرانی

نیاز مهمی که زیاد در اجر سقف کشسان احساس می­شود تطابق سقف های کشسان باریسول با چیدمان و معماری ایرانی است. ایده های زیر می توند مسیر همسانی و هماهنگی یک سقف زیبا را با معماری ایرانی هماهنگ کند. در مورد سقف کشسان باریسول زیاد نوشته و عکس و طرح به اشتراک گذشته­ شده است که اکثر آنها مدرن و تقریبا بدون هر گونه ردپایی از هنر ایرانی است.

چاپ، طرح و کاشیکاری بی نظیر ایرانی برای سقف هاش کشسان

سقف نگاری یا نقاشی های سقفی – برای عموم مردم – با هنرمندان بزرگ کلاسیک مثل میکل آنژ شناخته می شود. امکان چاپ طرح با رنگ های طبیعی و باکیفیت در سقف های کشسان این قابلیت را به عموم مردم می دهد که هر نقاشی کلاسیک و زیبایی را از سقف بنای مورد نظر خود در هر کجای دنیا در فضای خودشان مجدد اجرا کنند. نقاشی های بناهای ایرانی مثل کاخهای دوران صفویه و قاجار در شهرهای اصفهان، شیراز و تهران می تواند جایگزینی بسیار عالی برای نقاشی های کلاسیک اروپایی باشد. نقوش  اسلیمی و ختایی کاشی کاری های ایرانی را فراموش نکنید. هر یک از این نقوش با نورپردازی و طراحی فضای فوق العاده مدرن با هویت ایرانی برای شما خواهد ساخت.

 هندسی ایرانی را برای سقف کشسان فراموش نکنید

سقف های کشسان باریسول انعطاف پذیری و قابلیت زیادی در طراحی دارد. نقوش هندسی معماری ایرانی مثل گره­ چینی، مشبک، تکه چینی  و معرق کاشی می توند ایده های خوبی در طراحی سقف های کشسان پیش روی شما بگذارد. کافیست در اینترنت و در میان شاهکارهای معماری ایران در دوره های مختلف مثل سلجوقیان، صفویه و قاجار جستجو کنید، طرح های سقفی بسیار زیبایی خواهید یافت تا ایده بخش طراحی سقف کشسان شما باشد.

میراث طبیعی ایران برای سقف های کشسان

تصاویر طبیعی بخش قابل توجهی از  فضاسازی با سقف باریسول کشسان را تشکیل می دهد. باریسول یا همان سقف های کششی می توند برای دیوار و فضاهای تفکیک شده هم استفاده شود تصاویر  بکر و دیدنی طبیعیت ایران مثل کویر مرنجاب، دریاچه مریوان و.. به مراتب از بامبوهای تایلندی و چینی زیباتر است. اگر به دنبال یک تصویر زیبا و منحصر به فرد برای جان دادن به سقف کشسان خودتان هستنید طبیعت و بوم گردی ایرانی را فراموش نکنید.