طراحی گرافیک محیطی در سقف باریسول کشسان

سقف باریسول کشسان

یکی از بزرگترین چالش های گرافیکِ محیطی کیفیت اجرا، متریال استفاده شده به لحاظ نور و نگهداری در شرایط محیطی است، چاپ کشسان باریسول نقش تعیین کننده ای در زیبای سازی محیط دارد. قبلا هر زمان که صحبت از گرافیک محیطی می شد، تبلیغات اولین گزینه مد نظر بود. مثل بنرها و تابلوهایی که موقتا و با هدف فروش محصول یا خدمتی در محیط نصب می شد اما امروزه گرافیک محیطی بخش از چیدمان و طراحی داخلی محسوب می شود، طبیعی است که پوشش ها و چاپ تبلیغات کیفیت، ماندگاری و دوام سقف های کششی باریسول را ندارد. لازم به ذکر است که اگر در این مطلب از سقف کشسان باریسول صحبت می کنیم، یا مدام اشاره به سقف است الزاما به این دلیل نیست که این نوع پوشش فقط در سقف قابل اجراست.

سقف باریسول کشسان

گرافیک محیطی و سقف های کشسان باریسول

کافیست نگاهی به تصاویر این مطلب بیندازید تا اوج زیبایی به کار رفته در طراحی های گرافیکی محیطی را بهتر تجسم کنید، اگر این طراحی ها با متریال های مانند بنر، فلکسی یا استیکرهای متداول صنعت تبلیغات اجرا شود علاوه بر عمر کم، تغییر فرم و عدم امکان نورپردازی حرفه­ای، قطعا نتیجه و محیط زیبایی را در دراز مدت برای شما خلق نخواهی کرد. نگاه به سقف کشسان باریسول به عنوان یک پوشش کاذب سقف باعث می ­شود بخش زیادی از هنر طراحی داخلی تحت تاثیر کلمه سقف قرار بگیرید. این قابلیت شما را  قادر خواهد ساخت ساختار بسیار حرفه ای تری را در دل طرح شما قرار خواهد گرفت.

سقف باریسول کشسان

قابلیت حجم دهی و نورپردازی نامحدود باریسول کشسان

تلاش کردیم که در ادامه توضیحات کمتر کلمه سقف را به کار ببریم، چراکه سقف کششی بر خلاف اسم به کار رفته در آن تنها منوط به سقف نیست. باریسول تنها متریال قابل استفاده در محیط است که با انعطاف پذیری کامل می تواند سازه های سه بعدی را به خوبی پشتیبانی کنند، علاوه بر این که قابلیت عبور نور را دارد در مقابل فرسایش، رنگ پریدگی، کشش و حرارت مقاومت بسیار بالایی هم دارد. تقریبا اکثر مواد سازندهای گرافیکی متریال قابلیت عبور نور را دارند اما نورپردازی هنری، خاص و ترکیبی فقط با این فناوری قابل اجراست.

سقف باریسول کشسان