باریسول سقف کشسان

سقفهای باریسول به این دلایل قابل انتقال هستند 

زیبا­سازی فضاهای تجاری بوسیله سقفهای کشسان باریسول فرایند اجرای سقفهای کاذب را به کلی تغییر داده است. قبلا اگر کسی سالنی را برای کسب و کاری اجاره می­کرد و از فضای داخلی آن رضایت نداشت الزاما باید با مالک بر سر هزینه تغییر دکوراسیون به تفاوق می­رسید که این موضوع خود چالش بزرگی هم برای مالک و هم برای مستاجر بود. سقفهای کششی باریسول این قابلیت را دارند که بتوانید آنها را بدون تخریب و آسیب فیزیکی به مکان جدید منتقل کنید.

چرا جابجایی سقفهای کشسان آسان است؟

سقفهای کشسان باریسول دارای وزن بسیار کمی هستد که به وسیله ریل­های آلومینومی ظریف و مقاومی به سقف یا دیوار متصل می­شوند. این اتصالات حداقل اثرگذاری تخریبی را به نسبت سایر سقفهای کاذب ایجاد می­­کنند. بنابراین با جدا کردن روکش یا پارچه رویه که از جنس pvc سبک غیر قابل اشتعال است، می­توان به آسانی به سقف دسترسی یافت.

کشسان به معنی واقعی کلمه

ورق­های باریسول ( همان روکش­های استفاده شده در سقفهای کششی) دارای انعطاف­پذیری بسیار بالایی هستند که پس از جمع­آوری به سادگی به حالت اولیه خود بازگشته و همچنان خاصیت کشسانی خود را حفظ می­کنند. به این صورت همواره قابل استفاده در فضاهایی با متراژ مختلف است. سایر سقفهای کاذب از جامدات غیر قابل انعطاف ساخته می­شود که پس از انتقال به فضای جدید با ابعاد محل نصب ممکن است متناسب نباشد.

جابجایی سقف کششی توجیه اقتصادی دارد

وقتی شرایط اجرا، زمان و قیمت سایر سقفهای کاذب را پرس و جو کنید خواهید فهمید که عملا انتقال سقف یا دیوار پوش کشسان از نظر اقتصادی بسیار بسیار به صرفه است. باز کردن، جابجا کردن و متناسب کردن سقف قبلی با فضای جدید به مراتب از ایجاد یک سقف کاذب قدیمی ثابت، هزینه کمتری در پی دارد. از سوی دیگر سقفهای باریسول کشسان هیچ­گونه نخاله ساختمانی به جا نخواهد گذاشت نصب، جابجایی و انتقال آن به کمترین نیروی انسانی و تجیهزات جانبی نیاز دارد.