باریسول سقف کشسان

روش نصب سقف باریسول کشسان؟

از مزیت های سقفهای باریسول کشسان مخفی کردن لبه ها و نگهدارنده های سقف کشسان است. این مزیت برای سقف های کاذبی که از رو بدون تجیهزات پیچیده نصب می شود اهمیت زیادی دارد. سقف باریسول  بوسیله ریل های نگهدارنده در محیط سازه به سقف یا دیوار متصل می گردد. ریل های نگهدارنده باریسول همه از جنس آلومینیم بوده و استحکام و قدرت بالایی در نگهدار سقف دارد. این ریلها بعد از اتصال به سقف توسط پارچه کشسان مخفی می شود.

پس از نصب ریل ها به محیط سازه، بوسیله کاردک مخصوصی پارچه کشسان به درون شکاف نگهدارنده باریسول جا گذاری میشود. گام اول کار به این صورت خواهد بود ریل­ها به داخل سقف قرار داده می شود. شیارهای نگهدار نده باریسول به شکلی است که بعد از مدتی می توان پارچه سقف کششی را از میان آن آزاد کرده و مجددا در همان محل یا محل دیگری نصب و راه اندازی کرد. باریسول اگرچه به دقت و متناسب با ابعاد محیط تولید می شود به دلیل خاصیت انعطاف پذیری و همچنین کشش قابل توجه به آسانی در ابعاد نزدیک قابل نصب و راه اندازی است.

نصب سقف کشسان باریسول آسان و ایمن است و زمان کمی نیاز دارد. برای نصب این سقف ها در فضای مورد نظر ، ابتدا در تمام محیط سقف ریل های کوچکی نصب و جا سازی می شوند به طوری از دید کاملا مخفی است. ریل های نگهدارنده باریسول دائم به سقف های کشسان نصب می شود. سپس لبه های آسمان مجازی را در داخل این ریل ها قرار می دهند. با دمیدن باد گرم به مرور چین و چروک های آنها را از بین برده و این پوشش را کاملا هم اندازه سقف اصلی می کنند.

باریسول کشسان طرح ها و نقش های متنوعی دارند و در بیشتر مواقع با نورپردازی  از پشت و از رو این تنوع  به زیبای فضا کمک شایانی می کند. اسقف های باریسول کشسان در دسته سقف های دکوراتیو و همین طور صنعتی قرار می گیرد. سقف های باریسول نسبت به گرما  سرما مقاوم و انعطاف پذیر است. این نوع سقف به خوبی می تواند برودت و حرارت تاسیساتی که پشت آن قرار گرفته است را تحمل کند و هیچ نوع واکنشی نشان ندهد. باریسول در مقابل حرارت تا 85 درجه سانتی گراد کاملا مقاوم و تغییر فرم نمی دهد. این سقف ها بسته به میزان تجهیزات قرار گرفته در پشت خود می توانند تا 30 سانتی متر فضا ایجاد کند.