سقف کشسان در منازل مسکونی چه نقشی ایفا می کند؟

سقف کشسان ، خیلی خلاقانه و  قابل انعطاف می تواند شما سلیقه شما را تامین کند . سقف کشسان برای استفاده در تمام قسمت های منازل شخصی مناسب است.

سقف کشسان ، به هر نیازی پاسخ داده و میتواند به فاصله حدود 23 سانتی متری سقف اصلی نصب شود . این سقف کشسان هم برای ایجاد فضاهای مدرن و هم برای بازسازی منازل قدیمی کاربرد دارد. سقف کشسان با دارا بودن بیش از 250 طرح و رنگ متنوع ، امکان خلق دکوراسیونی خاص و ویژه را در منزل میدهد.

 این سقف های دکوراتیو همچنین میتوانند ظاهری شبیه سقف های معمولی داشته باشند با این تفاوت که مزایای بسیاری مانند 81% بازتاب نور و بهبود فضای آکوستیک را نیز به همراه دارند. نصب این سقف ها بسیار سریع انجام میشود چرا که تولید آن از قبل در کارخانه انجام شده و پس از نصب نیاز به تزئینات خاص دیگری ندارند.

 هرگونه اتصالات نوری و یا تأسیسات ساختمانی مانند اسپیکر، سنسورها و آب پاش های آتش نشانی، فن و پنکه را میتوان روی سقف های باریسول نصب کرد . همچنین مقاومت سقف های کشسان در برابر رطوبت آن را محصولی ایده آل برای نصب در حمام ، سونا، استخر ،سرویس بهداشتی و آشپزخانه نموده است که حتی در صورت چکه کردن آب از سقف جلوی ریزش آب را خواهد گرفت.

سقف کاذب باریسول همچنین به خاطر وزن فوق العاده سبک، راحتی در حمل و نقل ،استحکام و انعطاف پذیری بالای خود بسیار مناسب استفاده در خانه های پیش ساخته است .

نمونه های سقف کشسان

نمونه های سقف کشسان