روش قیمت گذاری و محاسبه تعرفه قیمت های سقف کشسان باریسول

تعرفه و قیمت سقف کشسان باریسول از چند شاخص اصلی و کلی تبعیت می­کند، شاخص اول مساحت محیط  است. طبیعی است که قیمت و تعرفه های اجرایی در مساحت های مختلف متغیر است. شاخص دوم پیچیدگی اجراست، فرم­ و پیچیده بودن سطح شاخص دوم  قیمت گذاری در سقف های باریسول کشسان است. شاخص سوم نوع  پوشش  انتخابی است،  انواع پوشش های باریسول یا انوع نمونه های چاپی قیمت و شرایط مختلفی دارد که به نسبت نوع متریال انتخابی روی قیمت آن تاثیرگذار است. باریسول کشسان بدون در نظر گرفتن نحوه نورپردازی مزیت و جلوه های خود را به خوبی و نشان نمی دهند.  نوع نورپردازی به عنوان شاخص بعدی در تعیین قیمت تاثیر گذار است. شاخص دیگر اجراهای خاص مثل باریسول و سقف های سه بعدی است.

تعریف پلن ثابت قیمت برای سقف کشسان باریسول به دلیل شاخص های متنوعی که دارد تقریبا غیر ممکن و غیر حرفه ای است. به همین نیاز است شما برای دریافت تعرفه و قیمت ابتدا با نگاهی دقیق به راهنمای انجام پروژه و تصاویر آن درخواست خودتان را از طریق بخش تماس برای ما ارسال کنید. سقف کشسان باریسول نیاز به محاسبه قیمت دارد و توصیه می شود که این قیمت گذاری را به کارشناسان ما واگذار کنید.

چند توصیه برای دریافت قیمت مناسب و دقیق در سقف های کششی

نکته اول:  بهتر است قبل از قیمت گذاری چند عکس بوسیله تلفن همراه از سقف یا محل  نظر تهیه کرده و برای ما ارسال نمایید. این موضوع باعث خواهد شد کارشناسان کشسان پوشش آژینه با دقت بتوانند محل سقف شما را از نظر پیچیدگی ارزیابی و بررسی کنند. نکته دوم:  مطالعه تصویری از انواع سقف های اجرا شده قبلی ما داشته باشید. تصاویر سقف هایی را که مطابق سلیقه خودتان هست را ذخیره یا آدرس دهی کنید. حتا اگر تصویر مطلوب شما خارجی باشد باز مشکلی نیست، دقیقا با همان کیفیت آن را باری شما بازسازی یا حتا بومی خواهیم کرد. نکته سوم: نوع نور پردازی را تعیین کنید، نورپردازی در سقف های کشسان باریسول به شیوه ها و با چراغ های مختلفی انجام می شود، این موضوع کمک زیادی به اجرا درآمدن دقیق ذهنیت شما خواهد کرد.

مقایسه های غیر تخصص انجام ندهید

یکی از مقایسه های غیر تخصصی این هست که سقف کشسان باریسول را با سایر سقف های کاذب دیگر مثل کناف یا غیره مقایسه کنید، شما کاملا حق دارید و مختار هستید که در مورد سازه خودتان انوع سقف کاذب مثل کناف و غیره را بررسی کنید اما مقایسه روش اجرا و فناوری سقف کششی با یک کناف کامپوزیت یا گچی باعث می­شود دچار خطای شناختی شوید. همچنین مقایسه غیر تخصص محل اجرا نیز باعث می شود که خطای شناختی در محاسبه قیمت صورت گیرد. اجرا باریسول در سقف مرتبع و وسیع یک اسختر با سقف یک آپارتمان مسکونی یا فروشگاه متفاوت است. کارشناسان شرکت کشسان پوشش آژینه آماده هستند راهنمایی شما در این خصوص هستند.

 

  ایده‌هایی برای باریسول به سبک ایرانی ||  10 مزیت بارسول نسبت به کناف