مهم ترین مزایای سقف باریسول قسمت دوم

باریسول از معدود پوشش های ضد باکتری برای سقف و دیوار است. شاید بعد از کاشی و شیشه به لحاظ دافع بودن گرد و غبار بهترین در نوع خود باشد اما نباید فراموش کرد که سقف کشسان باریسول از نظر سرعت نصب، قابلیت های انعطاف پذیری و کشش، سبکی، ایمنی و استحکم به هیچ عنوان قابل مقایسه با مصالح قدیمی مثل کاشی و شیشه نیست خصوصا وقتی که قرارا است این سقف در وسط سازه و بالای سر شما قرار گیرد. باریسول کاملا صیقلی، انعطاف پذیر و صاف است. می توان به آسانی آن را شست، ضدعفونی کرد و نصب نمود.

به همین دلیل است که پوشش باریسول برای فضاهای بهداشی، پزشکی و آزمایشگاهی بسیار مناسب، اقتصادی و دارای توجیه اجرایی است. سقف کشسان باریسول تنها سقف کاذب استاندارد جهان است که به سادگی و مکرر می توان آن را باز کرد و نصب کرد بدون این که آسیب خاصی ببنید.

ویژگی خاص دیگر باریسول استفاده در فضاهایی که نیاز است سقف کاذب تاسسیات نصب شده روی سقف را بپوشاند بسیار مناسب و عالی است. سقف باریسول به دلیل این که تنها در محیط سازه یا سقف دارای ریل های نگهداره  است. به صورت کامل باز شده و تمام تاسیسات سقفی را در دسترس تکنیسینها قرار می دهد در صورتی که سازه های سقفی آلومینیمی و غیر تنها در محدوده کمی اجازه دسترسی به تاسیسات پنهان شده سقف را می دهد.

باریسول تنها درسقف استفاده نمی شود، دیوارپوش های باریسول جزئی از صنعت چیدمان و دکوراسیون شده است که می تواند به عنوان پوشش دیواره ای، جدا کننده یا تابلوهای محیطی ثابت نیز به کار گرفته شود. ترکیب باریسول با کناف یا طرح های دکوراتیو دیواری بسیار مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته است.

باریسول کاملا قابل بازیافت است چرا که ماده اولیه آن پی وی سی است . این ماده با فناوری جدید کاملا سازگار با محیط زیست تولید شده و قابلیت بازیافت صد در صد را دارد به همین دلیل است که باریسول به عنوان سبزترین سقف تولید جهان با فناوری جدید شناخته می شود. این سقف ها در تمامی مراحل اجرا هیچ گونه زباله یا نخاله ساختمانی تولید نکرده و در صورت عدم نیاز با از رده خارج کردن حداقل زباله را تولید می کند که همگی قابل بازیافت است.