شرکت فنی و مهندسی کشسان پوشش آژینه اجرا کننده نورپردازی پشت سقفهای کشسان پرینتی و ترنس لوسید با گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
ازنصب سقف های ترنس لوسید ساده یا پرینتی داشتن نور یکنواخت در آن سطوح حائز اهمیت بوده لذا برای پخش نور مناسب نیاز به تخصص و تجربه کافی میباشد.
یکی از مهمترین عوامل فنی که در طراحی برای ایجاد نورپردازی یکنواخت بسیار مورد توجه قرار میگیرد.عمق کاسه نور یعنی فاصله محل قرار گیری چراغها تا تراز قرارگیری سقفهای ترنس لوسید میباشد هرچه قدر این میزان کمتر باشد قطعا در تراکم لامپها تاثیر بسزایی دارد.لامپهایی که میتوان در این نورپردازی استفاده کرد اعم از انواع لامپ های فلورسنت،ال ای دی و رشته ای میباشد. با توجه به تاکید بیشتر کارفرمایان محترم در مورد داشتن مصرف کمتر و عمر بیشتر نورپردازی ، امروزه بیشتر از انواع لامپهای ال ای دی استفاده می شود.
با توجه به سرعت تکاملی که در لامپهای ال ای دی در سالهای اخیر به وجود آمده است، امروزه محصولات بسیار متنوع ،کم مصرف و پر بازدهی در اختیار ما قرار گرفته است که با استفاده از اصول فنی نصب مناسب آنها میتوان از بازدهی و عمر بالای آنها استفاده کرد. در بحث نحوه قرار گیری لامپ ها ، آیتم های زیادی اعم از عمق کاسه نور، شکل پلان سقف ، محل اتصال لامپها ، شدت نور مورد نیاز و ساده یا چاپی بودن سقف کشسان بسیار اهمیت دارد.
لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی آیتم های فنی در هر کدام از پروژه ها ، برای ایجاد نورپردازی ، نیاز به مطالعه و بررسی آن پروژه میباشد . تا با در نظر داشتن کلیه مشخصات فنی در پایان پروژه بتوان از حصول نتیجه مثبت بهره کافی برد.
شرکت کشسان پوشش آژینه مفتخر است که با استفاده از کادری مجرب و لوازم نورپردازی مناسب از برندهای برتر لوازم نورپردازی خدماتی شایسته در اختیار کارفرمایان محترم قرار دهد.