شرکت فنی و مهندسی کشسان پوشش آژینه اجرا کننده سیستمهای نورپردازی هالوژنه با گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

 

سیستمهای نورپردازی شرکت کشسان پوشش آژینه که توسط چراغهای هالوژنه انجام میگیرد بوسیله پروفیلهای مخصوص از سقف اصلی دستک گرفته میشود که این دستک ها به یک سری صفحه هایی از جنس ورق کامپوزیت یا چوب و یا … وصل می گردند که این اتصال معمولا با پیچ یا پرچ انجام میشود. و در داخل این صفحات بوسیله دستگاهی بنام دستگاه گردبر یک دایره به اندازه چراغی که قرار است نصب کنیم ایجاد میکنیم .

سپس روی این دایره ایجاد شده واشر مربوطه مخصوص چسبانیده میشود.و در مرحله بعد سقف کشسان نصب میگردد . پس از نصب سقف کشسان بوسیله ماژیک محل واشر چسبانده شده از قبل علامت زده میشود و واشر دوم چسبانیده میشود. وداخل واشر دوم برش داده میشود .

پس از این کار هالوژن در داخل حفره ایجاد شده نصب میگردد . ومعمولا این نوع از نورپردازی نور کافی را به محل میدهد . و چنانچه لامپ ها بسوزد یا مشکلی برای ترانس هالوژن ایجاد شود بدون نیاز به نصابهای سقف کشسان یا باز کردن سقف قابل تعویض میباشد.

لازم به ذکر است که مواردی که از لحاظ فنی بسیار حائز اهمیت بوده این است که در اولین قدم پس از اجرای کامل زیرسازیهای محیطی تراز نمودن زیرسازیها با پایه های هالوژنه که به دستکها وصل میباشد بسیار مهم بوده چون ناهماهنگی این دو باعث فرم گرفتن خیلی بد کفی های هالوژن در زیر سقف میشود.

شرکت کشسان پوشش با داشتن کادری مجرب و حرفه ای نصب هالوژن را روی سقف کشسان طوری انجام میدهد که بیننده به هیچ وجه متوجه سوار بودن هالوژن بروی پایه پشت سقف نمیگردد.

و معمولا این نوع نورپردازی ها در داخل فضاهایی همچون سرویس های بهداشتی حمام،توالت واستخرها و اتاق خواب ها و فضاهای تجاری و اداری و غیره.. قابل نصب میباشد