ویژگی های برجسته سقف کشسان باریسول که کمتر به آن توجه می شود

خاصیت آگوستیک سقف کشسان باریسول

اصلی ترین وظیفه سقف های کاذب آکوستیک جلوگیری از انعکاس صدای محیط و همچنین کاهش صدای اضافه از طریق جذب سر و صداهای مزاحم و غیر اصلی است. سقف کشسان باریسول به صورت پیش فرض خاصیت آکوستیک دارد. به دلیل این  که جنس اصلی متریال این نوع سقف از پارچه و مواد سبک ساخته شده است. فراموش نکنید هرچقدر مصالح استفاده شده از لحاظ ساختار ملکولی سخت تر و متراکمتر باشد خاصیت آگوستیک آن کمتر است. انعطاف پذیری و قابلیت کششی بودن سقف باریسول کشسان به صورت طبیعی سقف سازه شما را آگوستیک می کند بدون این که نیاز باشد مجددا برای این نیاز هزینه مجدد صرف کنید.

قبلیت ترکیب و تلفق سقف کشسان باریسول با کناف و سایر تزئینات ثابت

سقف های کشسان بارسول به خوبی می توان با انواع کناف یا سازه های سنتی سقفی مثل سقف های فلزی، شیشه ای یا گچی تلفیق شود. این نوع سقف به دلیل وزن بسیار کم و همچنین فناوری بسیار آسان آن در نصب به خوبی قابل ترکیب یا نصب مجدد بر روی انواع دیگر سقف است. تقریبا هیچ یک از انواع دیگر سقف کاذب بابلیت نصب مجدد و یا تلفیق آسان با یکدیگر را ندارند.

تنوع رنگ و شگل نامحدود باریسول

باریسول کشسان نیاز به رنگ آمیزی مجزا  مثل سایر سقفهای کچی، کناف یا را فلزی ندارد و  تقریبا هیج محدودیتی از لحاظ رنگ یا فرم برای باریسول کشسان وجود ندارد. حتا فرمهای سه بعدی کشسان بدون هرگونه محدودیت طرح با کشسان باریسول قابل اجراست. رنگهای استفاده شده در کشسان قابلیت طیف ثابت و تَدَرج رنگ ثابت و بدون نورپردازی را نیز دارد.

تحمل وزن بسیار بالا نسبت به وزن کم خود باریسول کشسان

قابلیت تحمل وزن نزدیک به 200 کیلوگرم در هر متر مربع برای سقفی بسیار سبک از جنس پارچه باعث می­شود پوشش ایمنی بسیار مناسبی برای سازه ها و تاسیسات به رفته در سقف باشد. این در حالی است که خود بایرسول کشسان وزن چندانی به خود سازه تحمیل نمی کند.