باریسول بهترین سقف کاذب مناسب سالن های ورزشی

سقف کششی از نوع باریسول یا سایر مدل های سقف کشسان انتخاب اول تمامی سالن های ورزشی مدرن و پیشرفته امروزی است. زیباسازی فضا تنها دلیل این انتخاب نیست. در این مطلب به اهمیت، دلایل انتخاب و کارکرد سقف های کششی در فضاهای ورزشی می پردازیم. سالن های سرپوشیده ویژگی های خاصی دارند که یک سقف کاذب مناسب می تواند شرایط آنها تغییر داده و بهبود بخشد.

باریسیول برای استخر و محیطهای مرطوب

استخرها محیطهایی هستند کاملا مرطوب و شرجی! رطوبت می تواند هر نوع کامپوزیت، رنگ یا چوب را پس از مدتی خراب کند، سقف کاذب با جنسی از پوشش های فلزی یا شیشه علاوه بر افزایش وزن سازه، بالا بودن هزینه اجرایی در ابعاد بزرگ و همچنین محدودیت در رنگ و طرح مواجه است. سقف کشسان باریسول بهترین گزینه برای استخرها و پارکهای آبی است. زیبا  سازی سالن های بزرگ بدون ستون و دیوار وسط از نظر ایمنی و فنی از فضاهای تجاری و مسکونی به مراتب سخت تر و پیچیده تر است. سقف کشسان بایسول سبک، مقاوم در مقابل رطوبت، حرارت و برودت و از همه مهم تر ایمن است. تلفیق نورپردازی با سقف اجرایی به همراه طراحی و زیباسازی قابلتی ارزشمندی است که فقط از طریق بارسول امکان پذیر است.

باریسول برای سالن های بسته بدون نور طبیعی

محدودیت تأمین نور سالن های ورزشی خصوصا در شهرهای بزرگ ویژگی دیگری است که باعث می شود سالنهای بسته با مشکل تأمین نور مواجه شوند. نور مصنوعی همیشه هست و جایگزین الزامی نور خورشید است ما این ویژگی – یعنی استفاده از تعداد زیادی لامپ یا پروژکتور – باعث بی روح شدن فضایی می شود که برای روحیه دادن به زندگی شهری ساخته شده است. اینجاست تأمین نور به وسیله پوشش های  فیلترگونه ای که نور بدون منبع و یک دست در فضا منتشر می کند باعث شده است که استخرهای و ورزش های آبی به شدت از سقف های کششی استقبال کنند.

باریسول برای سقف­های بلند و عریض ورزشی

اولین و مهمترین نکته برای سقف های بلند و عریض ایمنی است. مساحت های بزرگ از نظر فنی چالش بزرگی برای مجریان و صاحبان کسب و کارها محسوب می شود. پیچیده گی فنی در مساحت های بزرگ باعث شامل این موارد است. در سقف های کاذب یا پوشش های قدیمی مدت زمان زیادی فضای کاری باید به کارگاه تبدیل شده و از سرویس دهی خارج می شود. اما سقف های کشسان باریسول از طریق ریلهای محیطی نصب شده و نیاز به کارگاهی کردن طولانی فضا ندارد.