سقف کشسان

سقف کشسان بهترین سقف کاذب  جهت نوسازی ساختمان

 اگر چه به لحاظ واژه «سقف» به عنوان بخشی از چیدمان و تزئینات داخلی و معماری سقف شناخته می­شود، می­تواند در بسیاری از بخش­های ساختمان خصوصا دیوارها اصلی و فرعی مورد استفاده قرار بگیرد. بسیاری از بازسازی های ساختمان در ایران به لحاظ تغییر کاربری صورت می گیرد. مثلا ساختمان های مسکونی با قدمت بیش از 25 سال که اکنون به لحاظ موقعیت جغرافیایی مناسب استفاده اداری و تجاری هستند نیاز به بازسازی دارند که بعضا به دلیل سکونت در سایر طبقات یا بلوک ها عملیات ساختمانی را با مشکلات اجرایی فراوانی مواجه می سازد. در زیر برخی از مشکلاتی که به آسانی با استفاده از سقف ها باریسول قابل حل است را تشریح می کنیم.

سرعت اجرای سقف کشسان باریسول

وقتی بخواهید یک  واحد ساختمانی را بازسازی کنید اولین و مهم­ ترین گزینه پیش رو سرعت اجراست. سرعت کندتر یعنی هزینه ای به مراتب بیشتر. سقف کشسان باریسول در محل ساختمان فقط نصب می شود، تمام متریال این نوع سقف یا دیوارپوش از قبل  تولید و آماده می شود. تنها برش های جزئی و نصب سیستم روشنایی است که در محل انجام می گیرد که این مورد نیز در یک یا دو روز کاری قابل انجام است.

تغییر کاربری آسان با سقف کشسان باریسول

تغییر کاربری ساختمان مسکونی به تجاری و ادرای یا بالعکس عمدتا با کم یا اضافه کردن دیوارهای داخلی انجام می شود که بعضا این تغییرات با مصالح جدید مثل پارتیشن های چوبی و آلومینیم به سرعت قابل اجراست اما نمای ظاهری مصنوعی خوبی به ساختمان نمی دهد. سقف کشسان باریسول این نقیصه را به آسانی و با کمترین زمان ممکن برطرف می کند.

تغییرات بدون ضایعات و  نخاله­ های ساختمانی

سقف کشسان باریسول هیچگونه آلاینده محیطی و نخاله ساختمانی غیر قابل بازیافت ندارد. این امر یک دیگر از جذابت­ های کاربردی سقف های کشسان است. بدون نخاله و ضایعات عملا یک سقف خوب و مفید خواهید داشت خصوصا وقتی که عملیات بازسازی در یک مجتمع شلوغ یا یک محیط پرترافیک انجام شود این موضوع با چالش بسیار جدی مواجه خواهد شد.