کجا می توان سقف کششی نصب کرد؟

سقف کششی را می توان در مکان های مسقف با دمای محیط از -5 تا + 70 ° C نصب کرد . حدود بازده دمای این سقف ها بین -5 سانتیگراد تا 70 درجه سانتی گرا می باشد . البته در این بازه عمر بالاتری دارد .
سقف کششی یا پوشش کششی که به عنوان سقف دکوراتیو کششی شناخته شده اند و برای سقف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرند، طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیار در نظر طراحان و معماران داخلی محبوب و منحصر به فرد هستند.
نکته مهم این است که این نوع سقف های کششی کاربرد وسیعی داشته و نه تنها تخیلات ذهنی طراحان را به گونه ای عملی کرده، بلکه امکان نامحدود طراحی را برای آنها فراهم نموده است.
پوشش سقف کششی دارای ضخامت حداکثر ۰٫۸ تا ۱ میلی متر بوده و با ۱۵۰ شید رنگی ارائه می شود. این پوشش های سقفی کششی با طرح های متنوعی مانند براق، مات، ساتن، گلکسی، متالیک و همچنین شفاف به سرعت قابل نصب می باشند.
بهتر است بدانید که مواد تشکیل دهنده سقف های دکوراتیو کششی  ۹۰ درصد از نوع بسیار خاص پی وی سی و ۱۰ درصد پلاستیک استایلراست که دارای ۱۸۰ گرم وزن بوده و تحمل ۲۰۰ کیلو گرم بار در هر متر مربع را دارد.
مهم ترین قابلیت سقف های کششی همان طور که از اسم آنها مشخص است، انعطاف پذیری بسیار بالاست که این مسله باعث می شود تا در برابر ضربات ناگهانی بسیار منعطف بوده و دوباره به حالت اولیه خود برگردد.
از آنجایی که این نوع سقف ها دافع گرد و غبار هستند، می توان از آنها برای پوشش سقف اتاق عمل و آزمایشگاه ها استفاده نمود. زیرا از لحاظ بهداشتی از سازمان نظام مهندسی ساختمان تائیدیه استاندارد گرفته و همچنین مورد تائید آتش نشانی و وزارت بهداشت می باشد.
 

سقف کشسان

سقف کششی

باریسول