سقف کشسان

مهمترین مزیت سقفهای کششی نسب به سایر مدلهای سقف کاذب

سقفهای کششی نسب به سایر انواع سقف کاذب دارای سرعت اجرای بالاتری است، از همه مهمتر وزن بسیار پائین­تری نسبت به سایر سقفها یا کنافهای رایج موجود در بازار دارد. سقف­های کششی علاوه بر زمان کوتاه اجرا نیاز به نیروی انسانی کمتری نیز دارد که در مجموع باعث می­­شود هزینه­های شما کاهش یابد.

استفاده از مصالح مدرن سبک نقش بسیار زیادی در سبک­ سازی ساختمان دارد.. این سازه ­های مدرن به دلیل وزن بسیار کم و استفاده از مصالح خاص مدرن در هنگام بروز حوادث غیرمترقبه مثل زلزله هیچ­ گونه آسیب یا صدمه جدی در پی نخواهد داشت. ویژگی دیگر سقفهای کشسان امکان استفاده از فضا بلافاصله پس از اجرا است.

قابلیت تنوع طرح، رنگ و اجرا

سقف­های مجازی کشسان به دلیل قابلیت چاپ تنوع رنگ و طرح بسیار بیشتری نسبت به سایر و انواع دیگر کناف یا سقف کاذب دارد. بر همین اساس می­توانید هر قسمت از فضای خانه را با یک سقف زیبا سفارشی­سازی کنید. استفاده از طرح آسمان یا سایر طرحهای طبیعی در سقف کشسان و همین­طور نقاشی­های کلاسیک می­تواند جلوه خاصی به فضای شما ببخشد.

قابلت انعطاف و مقاومت سقف­های کشان

سقف­های کشسان این قابلیت را دارد که دمای 5 تا 70 درجه سانتی­گرد را به خوبی تحمل کند. همچنین در مقابل رطوبت به خوبی مقاوم است، به همین دلیل برای انواع استخر و پارک­های آبی مناسب است.

عدم محدودیت در مساحت اجرا

سقفهای کشسان هیچ محدودیتی برای مساحت اجرایی ندارد. سقف آشپزخانه گرفته تا سقف سالن همایش یا استخر قابل استفاده است. می­توانید در هر ابعادی بسته به نوع طرح انتخابی اجرای سقف کشسان داشته باشید.

قابلیت، تنوع اجرا و نگهداری

اجرای سقفهای کشسان در انواع گوشه­­ها، قوس­ها، منحنی­ها و زاوایا به خوبی امکان­پذیر است. هر سقف کشسان نبا به نوع پارچه و مصالح استفاده شده می­تواند بیشترین انعطاف­پذیری دارد. نگهداری و تعمیرات آسان از دیگر ویژگی­های سقفهای کشسان است. طیف رنگ و طرح بسیار زیادی در سقفهای کشسان قابل اجراست. سقفهای کشسان در ضخامت کمتر از 30 سانتی­متر قابل اجراست، به همین دلیل کمترین میزان فضای اشغال شده را در اختیار دارد.

کشسان سقف سبز

سازگاری با محیط زیست و عدم هرگونه واکنش شیمیایی نسبت به محیط، تغییرات دما، تغییرات نور دیگر ویژگی سقفهای کشسان است. این سقف­ها بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارد و الگوی بسیار مناسبی برای سقف­های کاذب قدیمی است.